PROGRAMMID

Suurest programmivalikust leiate igaks tähtpäevaks midagi sobivat.

 • Firmapeod

  Pidutse oma kollektiiviga Las Vegases! Tipptasemel mustkunst sobib nii pidulikumale vastuvõtule meeleolu looma kui ka suvepäevadele publikut lõbustama. Mahukas professionaalne etteaste sisaldab läbilõiget maailma mustkunstinumbrite paremikust: võimatud ilmumise- ja kadumise illusioonid, muusikalised kavad valgete tuvidega, humoorikas publiku kaasamine ja säravad numbrid assistentide või tantsutrupiga. Repertuaarist ei puudu ka vana hea klassika: naise saagimine ja valge jänes. 

 • Meeleolukad

  tähtpäevad

  Parim valik mustkunsti klassikat juubelile, sünnipäevale, väiksemale kollektiivile või sõpruskonnale. Valge jänese ilmumise illusioon lapselapsele ja lendav mööbel vanaisale, ohtliku eksperimendi närvikõdi kolleegidele, valgete tuvide romantika tüdrukuteõhtule või lõbusad trikid klassipeole. Kava on võimalik kohandada vastavalt publikule, et pakkuda põnevust igale pealtvaatajale. Programmi keskmine pikkus 30-60 minutit.

 • LapSE SÜNNIPÄEV

   

  Lõbus ja mänguline programm, kus väikesed pealtvaatajad saavad ka ise mustkunstnikku abistada. Etenduses näeb kindlasti valget tuvi ja jänkut, sünnipäevalaps saab koos mustkunstnikuga laval trikki teha ja etenduse kestel ilmub tähtpäevalisele ka väike kingitus. Tegemist on tipptasemel etendusega, mis sobib ka kodustesse tingimustesse. Programmi kestus 40 minutit.

 • PULMAPROGRAMM

  Romantiline programm, kus on muinasjutulised valged tuvid, meeleolukas muusika ja uskumatud illusiooninumbrid. Ülipidulik etteaste sisaldab head huumorit ja maitsekat repertuaarivalikut ning kindlasti kaasatakse programmi ka pulmakülalised. Etendusele võib lisada temaatilise nimevahetuse numbri, mida on Tallinna piires võimalik ka eraldi tellida. Programmi kestus vastavalt teie soovile 10-35 minutit.

 • Teatrietendused ja lavastused

   

  Sobivad etendused lasteaedadele ja koolidele, temaatilised programmid pühadeks, kogupere-etendused ettevõtetele. Tuleme teatriga teile külla või korraldame teie ürituse Mustkunstiteatris. Etenduses näeb vahvaid linde ja loomi, imelisi illusioone ning aastaid treenitud käteosavust. Publik saab etenduses aktiivselt osaleda, samuti pakuvad väljakutset mõistatused igale vanusegrupile. Etenduse kestus 45 minutit.

 • lähivaate-

  mustkunsti

  programm

   

  Vahetu suhtlus ja personaalsed trikid lisavad teie üritusele meeleoluka detaili. Külaliste seas ringi liikuv mustkunstnik tekitab elevust ja pakub pidudel humoorikat vahepala. Ilmuvad ja kaduvad esemed, mõtetelugemine, kaarditrikid ja uskumatu käteosavus panevad proovile ka kõige suuremad skeptikud. Soovitame lavaetenduse  lisana, programmi kestus sõltub publiku arvust.

 • õpitoad

  lastele ja täiskasvanutele

   

   

  Võimalus piiluda mustkunstimaailma köögipoolele! Mustkunsti töötoas õpime valmistama ja esitama erinevaid klassikalisi trikke. Grupi suurus kuni 30 inimest (suuremad grupid kokkuleppel), kõik vajaminevad materjalid sisalduvad hinnas. Töötoa kestus vastavalt soovile 30-50 minutit.

 • trikitoodete müük

   

   

  Tahad sõpradele vingerpussi mängida või seltskonnas muljet avaldada? Väiksemaid mustkunsti tarvikuid koos õpetustega on võimalik osta Mustkunstiteatrist, suur valik lõbusaid trikke leiad ka trikipoe kodulehelt: www.trikipood.ee

 • maagiline aaretejaht

   

   

  Mustkunsti ja maagia teemaline aaretejaht!

  Lõbus ja kaasahaarav meelelahutus, mis on laste sünnipäevadel alati oodatud. Koos kaaslastega saab proovile panna loogilise mõtlemise, käteosavuse ja meeskonnatöö, väärtuslikuks auhinnaks on salapärane aardekirst. 

 • houdini

  põgenemistuba

   

  Võimatute  põgenemistrikkidega kuulsaks saanud, legendaarsest mustkunstnikust Harry Houdinist inspireeritud ülipõnev põgenemismäng! 

  Nutikust nõudvate ülesannetega põgemistuba esitab osalejatele närvekõditava väljakutse lahendada Houdini surma müsteerium. 

  Mustkunsti ajalool põhinevat mobiilset põgenemistuba saab tellida kõikjale! 

 • eksklusiivsed eriprojektid

  Võimatu on võimalik! Tahad avalikul suurüritusel ainulaadse reklaamtrikiga tähelepanu köita? Ettevõtte tähtsündmusel külalistele elamust pakkuda? Suurejooneliselt isiklikku pidupäeva tähistada? Siis on eritellimusel spetsiaalselt kliendile loodud uskumatu ja mastaapne illusioon just sobiv lahendus. Vastavalt kliendi soovidele on võimalik panna ilmuma, kaduma ja kohta vahetama esemed, inimesed, rahvahulgad, autod, lennukid ja hooned- piiriks on ainult fantaasia.

 • konsultatsioonid ja tehnilised lahendused

   

   

  Kvaliteetsed ja töökindlad eriefektid ideest teostuseni erinevate projektide tarbeks- teatrisse, reklaami, televisiooni.

© 2020  Kõik õigused kaitstud           +372 58855502     fred@mustkunstnik.ee